Please enable JS

اپلیکیشن موبایل برنا

ارتباط نزدیک و آسان با تمامی خدمات برنا

موبایل، یک دستگاه همه کاره

از هیچکس پوشیده نیست که استفاده از تلفن همراه این روزها یکی از بایدهای زندگی ما شده، و با پیشرفت این دستگاه ها عملا اکثر فعالیت های روزمره خود را علاوه بر تماس با آنها انجام می دهیم. به همین دلیل برنا نوآوران پویا جهت سهولت دسترسی به سرویس های برنا و همچنین در راستای تکریم مشتریهای خود، اقدام به تولید نرم افزار موبایل جهت دسترسی به سرویسهای مختلف خدمات پشتیبانی، آموزش و همچنین محصولات جدید برنا کرده است.

دانلود اپلیکیشن پشتیبانی برنا

سرویس های خدمات پشتیبانی برنا

 • ثبت دستگاه های خریداری شده جهت فعال شدن گارانتی
  جهت دسترسی بهتر به خدمات پس از فروش محصولات برنا، می توانید از طریق این اپلیکیشن اقدام به ثبت دستگاه های خود در موبایل خود نمائید. با استفاده از گزینه (+) در بالای این اپلیکیشن و یا از طریق منو، می توانید هر تعداد دستگاه را با استفاده از کد دریافت شده هنگام خرید به فهرست دستگاه های خود اضافه نمائید.
 • ثبت تیکت پشتیبانی و سوال از برنا
  در هر لحظه که مایل بودید بدون نیاز به رایانه و یا جای ثابت، به راحتی از طریق تلفن همراه خود اقدام به ثبت تیکت پشتیبانی نموده و مشکلات احتمالی دستگاه خود و یا سوالات مرتبط با پرینتر سه بعدی را از این طریق با کارشناسان برنا مطرح نمائید.
 • پیگیری تیکت ها و داشتن رکورد از سوالات
  سوالات و یا تیکت های ثبت شده را می توانید با استفاده از رابط کاربری ساده این اپلیکیشن پیگیری نموده و حتی در صورت ایجاد سوالات جدید با همان موضوع قبلی، سوالات جدید را پیرو همان موضوع اضافه نمائید.

آموزش و عیب یابی

 • امکان دانلود آموزش ها
  اکثر آموزش های ارائه شده در نرم افزار موبایل برنا همراه با یک فایل PDF می باشد که به راحتی قادر به دانلود آن و استفاده از آن بدون نیاز به اینترنت خواهید بود.
 • آموزش نحوه استفاده از دستگاه ها
  گروه کارشناسان پشتیبانی برنا با استفاده از تجربیات خود در استفاده از پرینتر سه بعدی و مواجهه شخصی خود با چالشهای مختلف پرینت سه بعدی، اقدام به تهیه آموزش کاربردی نحوه استفاده از دستگاه های پرینتر سه بعدی نموده اند.
 • آموزش نرم افزارهای مرتبط با پرینتر سه بعدی
  نرم افزارهای مختلفی در رابطه با مدلسازی و همچنین پرینت سه بعدی وجود دارند که معمولا شرکت های تولید کننده تنها یک یا دو نمونه از این نرم افزارها را معرفی می نمایند. ما در بخش آموزش و عیب یابی اقدام به معرفی انواع نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی و همچنین نرم افزارهای اسلایس و آماده سازی مدل برای پرینت پرداخته ایم.
 • تنظیمات مختلف هنگام پرینت
  تنظیمات مختلف پرینت پرینترهای سه بعدی برنا در این بخش به طور کامل آموزش داده شده است.

فروشگاه محصولات برنا

 • دسترسی به تمامی محصولات برنا
  پرینتر سه بعدی، فیلامنت، لوازم مصرفی و یا هر محصولی که برنا ارائه می نماید در این بخش در دسترس عموم می باشد.
 • امکان خرید و پرداخت آنلاین
  جهت هرچه راحت تر نمودن فعالیتهای شما کاربر عزیز، برنا اقدام به راه اندازی امکان پرداخت آنلاین و خرید محصولات از طریق اپلیکیشن موبایل نموده است. در این بخش به راحتی پس از دیدن محصول مورد نظر، می توانید با پرداخت آنلاین اقدام به خرید محصول خود نمائید.
 • پیگیری سفارشات
  پس از خرید و سفارش محصول، کدی از طریق نرم افزار به شما داده می شود که در هر لحظه می توانید از طریق این کد سفارش خود را پیگیری نموده و از وضعیت ارسال آن مطلع گردید.