بارگیری

پرینتر سه بعدی برنا

صفحه اصلی / کارآفرینی پرینتر سه بعدی

کارآفرینی
Entrepreneurship

مشاوره با متخصصین تیم برنا

فرصتی برای فردایی متفاوتگسترش پرینترهای سه بعدی در بحث صنعت به عنوان یک پیش نیاز تولید و تسریع کننده طراحی محصول امری است که میتوان با استفاده از پتانسیل موجود در این فرآیند ، آن را به یک فرصت ایجاد کسب و کار خدمات نمونه سازی سریع تبدیل نمود . هزینه اولیه پایین جهت تجهیز یک کارگاه خدمات پرینت سه بعدی میتواند نقطه قوت این کسب و کار باشد. مشتریان این خدمات شامل طیف وسیعی است که میتوان براساس نیاز صنعت به اختصار به گروههای زیر تقسیم نمود :
تولید کنندگان محصول
هنرمندان
طراحان صنعتی
معماران
طراحان زیورآلات و جواهر
ماکت سازان و ...

میتوانید با بررسی طرح توجیهی ارائه شده در این بخش با قابلیتهای این طرح بیشتر آشنا شوید.

تبلیغات و بازاریابی
قدرت شبکه های اجتماعی در معرفی کسب و کار بر هیچ یک از ما پوشیده نیست. جهت شروع یک کسب و کار میتوان از این پتانسیل بالا جهت معرفی و فروش فعالیتهای خدماتی استفاده نمود. پیشنهاد ما برای شروع تبلیغات موارد ذیل می باشد:

- تبلیغ در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و لینکدین
- تبلیغ در سایتهای معرفی مشاغل و درج آگهی رایگان
- راه اندازی وب سایت معرفی خدمات با هزینه اندک
محتوای مناسب رسانه های تبلیغاتی
تجربه ثابت کرده که مشاهده و لمس کاربرد فعالیتهای شما در دنیای واقعی، مشتریان را ترغیب به استفاده از این خدمات و صرف هزینه در این زمینه می نماید. برای رسیدن به این هدف در ابتدای راه باید با ساخت مدلهای مورد نظر، فیلم گرفتن از روند ساخت و نمایش آنها در شبکه های اجتماعی قید شده در بالا اقدام به ایجاد آمادگی در مشتریان هدف نموده و خدمات ارائه شده از طرف شما را به ایشان معرفی نمائید.
پیش نیازهای مورد نیاز
جهت راه اندازی کسب و کار خود، مسلما پیش نیازهایی وجود دارد که با کمک شرکت برنا این نیازها به حداقل خواهد رسید. این پیش نیازها به دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم شده که از قرار ذیل می باشد:
امکانات سخت افزاری مورد نیاز :
- پرینتر سه بعدی
- رایانه رومیزی یا لپ تاپ
- مواد اولیه مصرفی
- تجهیزات جانبی پرینتر سه بعدی

امکانات نرم افزاری مورد نیاز :
- کانالهای ارتباطی مانند : اینترنت ، تلفن و ...
- نرم افزارهای پرینت سه بعدی
- آموزش
تخمین هزینه
تجربه موفق مشتریان برنا حاکی از آن است که برای راه اندازی واحد خدمات پرینت نیاز به مکان مجزا جهت خدمات دهی نبوده و شما میتوانید تا کسب اطمینان از سوددهی این طرح آن را از مکانهایی مانند منزل خود مدیریت کنید . در گام دوم هزینه هایی مانند آموزش ، نرم افزارهای پرینت سه بعدی و تجهیزات جانبی پرینتر سه بعدی نیز با خرید پرینتر سه بعدی از شرکت برنا به صورت رایگان از طرف شرکت پشتیبانی میگردد .

جدول هزینه های کارآفرینی پرینترهای سه بعدی
درآمدهای پیش بینی شده
با توجه به نرخ خدمات پرینت که در صفحه خدمات پرینت میتوانید مشاهده کنید، با 40 ساعت پرینت میتوانید هزینه های جاری و مصرف فیلامنت خود را تامین نموده و وارد سوددهی شوید .

با توجه به قابلیت پرینترهای سه بعدی برنا در تدوام پرینت طولانی مدت با احتساب 20 ساعت پرینت روزانه و 30 روز کاری ، شما میتوانید به سوددهی 8 میلیون تومانی با یک دستگاه پرینتر در ماه دست پیدا کنید .
نکته مهم در این روند شناخت نیاز صنایع مختلف به این تکنولوژی و سفارش گیری حرفه ای با توجه به نیاز مشتریان است .
استهلاک پرینترهای سه بعدی برنا با توجه به قطعات با کیفیت ( ساخت تایوان و رومانی ) بسیار پایین است و با نگهداری و روغن کاری مناسب میتوان عمر دستگاه را بسیار افزایش داد . گارانتی 12 ماهه برنا و پشتیبانی کامل از محصولات نیز دغدغه های تعمیرات و نگهداری مشتریان پرینترهای برنا را به حداقل ممکن می رساند .با امید موفقیت تمام تلاشگران ایرانی


نمونه های استفاده از پرینتر سه بعدی در صنایع مختلف
کارآفرینی برنا
کارآفرینی برنا
کارآفرینی برنا
کارآفرینی برنا