بارگیری

پرینتر سه بعدی برنا

صفحه اصلی / محصولات برنا / نرم افزارهای برنا
بسته ابزار همراه با دستگاه
حدود 40 درصد از کیفیت نمونه نهایی وابسته به نرم افزار مورد استفاده توسط کاربر میباشد ، واحد تحقیق و توسعه برنا با همکاری متخصصین طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی پرینتر سه بعدی با ارتقاء نرم افزارهای کاربردی پرینترهای سه بعدی نهایت کیفیت نمونه نهایی را تضمین مینماید . نرم افزارهای انتخاب شده توسط تیم پشتیبانی برنا از بین برترین و سازگارترین نرم افزارهای مورد استفاده در پرینترهای سه بعدی گزینش شده و توضیحات کوتاهی در مورد هر نرم افزار در ادامه مطلب آورده شده است .
1. نرم افزار CURA : این نرم افزار توسط شرکت ULTIMAKER و به صورت اوپن سورس عرضه شده است . این نرم افزار بدلیل داشتن پارامترهای قابل تنظیم گسترده برای کاربران حرفه ای پرینترهای سه بعدی توصیه میگردد .
2.نرم افزار MANKATI : این نرم افزار ورژن ساده تر نرم افزار CURA میباشد و بدلیل ساده تر بودن تنظیمات نرم افزار، برای کاربران مبتدی مناسب تر است .
3. نرم افزار REPETIER : این نرم افزار نیز از نرم افزارهای بسیار ساده جهت پرینت سه بعدی میباشد و بسیاری از کاربران قدیمی این نرم افزار با وجود امکانات بیشتر نرم افزارهای جدیدتر به خاطر سهولت در استفاده ، از این نرم افزار استفاده مینمایند .
4.نرم افزار NETFABB : این نرم افزار از نرم افزارهای مکمل پرینت سه بعدی به حساب می آید و از این نرم افزار جهت برش مدلهای سه بعدی و اصلاح ایرادهای احتمالی فایل های طراحی شده در نرم افزار های سه بعدی دیگر (به خصوص نرم افزار تری دی مکس ) استفاده میگردد.
جهت استفاده از فایلهای آموزشی این نرم افزارها به قسمت آموزش کاربردی در بخش پشتیبانی سایت برنا مراجعه نمایید .