بارگیری

پرینتر سه بعدی برنا

صفحه اصلی / محصولات برنا / لوازم مصرفی
مواد مصرفی پرینت سه بعدی
مواد مصرفی پرینت سه بعدی
مواد مصرفی پرینت سه بعدی
مواد مصرفی پرینت سه بعدی
Panter Glue

چسبندگی لایه اول به صفحه ساخت دد . چسبهای ماتیکی پنتر عملکرد بسیار خوبی از خود به جای میگذارند .این چسبها حلال در آب بوده و به راحتی از نمونه نهایی پاک میگردند .

Lubricant Oil

قطعات مکانیکی پرینترهای سه بعدی نیازمند تمیزکاری و روغن کاری هستند و روانکاری به موقع این قطعات استهلاک دستگاه را به حداقل ممکن میرساند و در دراز مدت مانع از افت کیفیت پرینت میگردد . این روغن به صورت اختصاصی برای قطعات پرینترهای سه بعدی تهیه و عرضه میگردد .

ABS Solvent

حلال ABS جهت چسباندن و مونتاژ نمودن قطعات پرینت شده با مواد ABS و پولیش کاری و براق نمودن آنها کاربرد دارد. توجه داشته باشید که این حلال بسیار فرار بوده و میبایست در ظروف دربسته شیشه ای و بدور از دسترس کودکان نگهداری گردد. این مواد قابلیت اشتعال دارند.

PLA Solvent

حلال PLA جهت چسباندن و مونتاژ نمودن قطعات پرینت شده با مواد پایه PLA و یا ABS و پولیش کاری و براق نمودن آنها کاربرد دارد.توجه داشته باشید که این حلال بسیار فرار بوده و میبایست در ظروف دربسته شیشه ای و بدور از دسترس کودکان نگهداری گردد. این مواد قابلیت اشتعال دارند.

مواد مصرفی پرینت سه بعدی
مواد مصرفی پرینت سه بعدی
مواد مصرفی پرینت سه بعدی
PCB Plate

صفحات پی.سی.بی بدلیل قیمت مناسب از متداول ترین صفحات مورد استفاده در پرینترهای سه بعدی میباشند . جداسازی قطعه بعد از اتمام پرینت بسیار آسان بوده و براحتی قابل شستشو و تمیز کردن است .

Nozzle Drill Bit

در صورتیکه از فیلامنت با کیفیت پایین استفاده گردد احتمال گرفتگی نازل وجود دارد ، با استفاده از مته های مخصوص نازل در سایزهای متفاوت میتوان این مشکل را برطرف نمود . البته فیلامنتهای ارائه شده در شرکت برنا بدلیل کیفیت بالای مواد اولیه باعث این مشکل نمیگردند .

Orifice Plate

این صفحات با توجه به نحوه عملکردشان در افزایش چسبندگی موادی مانند لاستیک و یا ای.بی.اس با عث افزایش پایداری نمونه در هنگام پرینت می شود و عدم افت کیفیت پرینت میگردد .